2017 18uPoolM

Rankings
SeedTeam Name WonLostTied RFRA
1Power Surge-Cranford500407
5The Factory 16 Black1312629
2Firecrackers IE4104318
3Hana Pa'a 20003112319
6CO Stars-Beavers 1402638
4Nemesis Elite-Wright2301329
DNACorona Angels-Wright1401234
Results
TimeFieldTeamScorevs.TeamScore
Wed. 8:00 A.M. Lwr PeterPower Surge-Cranford8vs.The Factory 16 Black 0
Wed. 10:00 A.M. Lwr PeterPower Surge-Cranford9vs.Firecrackers IE 4
Wed. 12:00 P.M. Lwr PeterHana Pa'a 20002vs.The Factory 16 Black 2
Wed. 2:00 P.M. Lwr PeterFirecrackers IE7vs.Hana Pa'a 2000 5
Wed. 4:00 P.M. Lwr PeterCO Stars-Beavers 2vs.Nemesis Elite-Wright 6
Wed. 6:00 P.M. Lwr PeterNemesis Elite-Wright1vs.Corona Angels-Wright 8
Thurs. 8:00 A.M. Barber 3Nemesis Elite-Wright1vs.Firecrackers IE 12
Thurs. 10:00 A.M. Barber 3Nemesis Elite-Wright4vs.The Factory 16 Black 3
Thurs. 12:00 P.M. Barber 3Corona Angels-Wright2vs.Hana Pa'a 2000 4
Thurs. 2:00 P.M. Barber 3CO Stars-Beavers 7vs.Hana Pa'a 2000 8
Thurs. 4:00 P.M. Barber 3Power Surge-Cranford8vs.Corona Angels-Wright 0
Thurs. 6:00 P.M. Barber 3Power Surge-Cranford4vs.CO Stars-Beavers 1
Fri. 8:00 A.M. Harvard 6Firecrackers IE11vs.Corona Angels-Wright 1
Fri. 10:00 A.M. Harvard 6CO Stars-Beavers 2vs.Firecrackers IE 9
Fri. 12:00 P.M. Harvard 6Corona Angels-Wright1vs.The Factory 16 Black 10
Fri. 2:00 P.M. Harvard 6CO Stars-Beavers 14vs.The Factory 16 Black 11
Fri. 4:00 P.M. Harvard 6Nemesis Elite-Wright1vs.Hana Pa'a 2000 4
Fri. 6:00 P.M. Harvard 6Power Surge-Cranford11vs.Hana Pa'a 2000 2

2017 18uPoolN

Rankings
SeedTeam Name WonLostTied RFRA
1SoCal A-Marinakis410268
4OC Elite-Esteban2302328
6Case Batbusters-Gold1401333
3USA Explosion/Xtreme4103819
5Lady Cobras 18u2302324
2Firecrackers - Eastside4103719
DNAEaston Preps-Tacdol0501242
Results
TimeFieldTeamScorevs.TeamScore
Wed. 8:00 A.M. StadiumSoCal A-Marinakis5vs.OC Elite-Esteban 0
Wed. 10:00 A.M. StadiumSoCal A-Marinakis4vs.Case Batbusters-Gold 1
Wed. 12:00 P.M. StadiumUSA Explosion/Xtreme8vs.OC Elite-Esteban 4
Wed. 2:00 P.M. StadiumCase Batbusters-Gold1vs.USA Explosion/Xtreme 6
Wed. 4:00 P.M. StadiumLady Cobras 18u6vs.Firecrackers - Eastside 4
Wed. 6:00 P.M. StadiumFirecrackers - Eastside5vs.Easton Preps-Tacdol 2
Thurs. 8:00 A.M. Barber 4Firecrackers - Eastside11vs.Case Batbusters-Gold 1
Thurs. 10:00 A.M. Barber 4Firecrackers - Eastside8vs.OC Elite-Esteban 3
Thurs. 12:00 P.M. Barber 4Easton Preps-Tacdol3vs.USA Explosion/Xtreme 12
Thurs. 2:00 P.M. Barber 4Lady Cobras 18u2vs.USA Explosion/Xtreme 5
Thurs. 4:00 P.M. Barber 4SoCal A-Marinakis10vs.Easton Preps-Tacdol 2
Thurs. 6:00 P.M. Barber 4SoCal A-Marinakis4vs.Lady Cobras 18u 1
Fri. 8:00 A.M. Harvard 7Case Batbusters-Gold6vs.Easton Preps-Tacdol 3
Fri. 10:00 A.M. Harvard 7Lady Cobras 18u9vs.Case Batbusters-Gold 4
Fri. 12:00 P.M. Harvard 7Easton Preps-Tacdol2vs.OC Elite-Esteban 9
Fri. 2:00 P.M. Harvard 7Lady Cobras 18u5vs.OC Elite-Esteban 7
Fri. 4:00 P.M. Harvard 7Firecrackers - Eastside9vs.USA Explosion/Xtreme 7
Fri. 6:00 P.M. Harvard 7SoCal A-Marinakis3vs.USA Explosion/Xtreme 4